БЕЗ КУПЮРУ СВІТІЛЮДИНА І СУСПІЛЬСТВО ПОЛІТАНЕКДОТФОТОСПАЛАХФОРУМПАРКАНРЕДАКЦІЯ


НОВИНИ
19 лютого, 15:59    
 
Придністров’я вимагає якнайшвидшого міжнародного визнання
 

Придністров’я вимагає якнайшвидшого міжнародного визнання
wikipedia.org
Придністров’я вимагає якнайшвидшого
міжнародного визнання
МЗС Придністров’я поширило у вівторок, 19 лютого, заяву, в якій зажадало якнайшвидшого міжнародного визнання республіки услід за Косовом.

"Проголошення й наступне визнання Косова мають принципове значення, оскільки створюють нову модель урегулювання конфліктів, засновану на пріоритеті права народу на самовизначення", - говориться в заяві МЗС невизнаної Придністровської Молдавської республіки.

У Придністров’ї переконані, що дана модель повинна застосовуватися відносно всіх конфліктів, що мають схожі політичні, правові й економічні основи.

"У цих умовах Міністерство закордонних справ Придністровської Молдавської республіки вважає якнайшвидше міжнародне визнання незалежності Придністров’я завершальним етапом мирного й справедливого врегулювання молдовсько- придністровського конфлікту, внеском міжнародного співтовариства у зміцнення регіональної стабільності й безпеки", - наголошується в заяві МЗС Придністров’я.

Парламент краю Косова в неділю, 17 лютого, одноголосно ратифікував Декларацію про незалежність. Офіційний Белград визнав акт про проголошення незалежності недійсним і суперечним нормам міжнародного права.

Політичний конфлікт між офіційним Кишиневом і Придністров’ям, яке в односторонньому порядку оголосило про незалежність від Молдови, триває вже більше 15 років. Росія виступає одним із міжнародних посередників у його врегулюванні.

Невизнана Придністровська Молдовська Республіка із центром у місті Тирасполі проголошена на початку 1990- х років на території декількох районів Молдови на Лівобережжі Дністра. Приводом для початку конфлікту між Кишиневом і Тирасполем стало прагнення кишинівських політиків переорієнтувати Молдову на Румунію й утиск немолдавського населення. Збройний конфлікт 1992 року закінчився поразкою армії Кишинева й фактичним ствердженням незалежності Придністров’я.

Молдовська влада неодноразово заявляла, що косовський випадок не має нічого спільного із "замороженим" придністровським конфліктом - у випадку Придністров’я відсутні етнічне й релігійне протистояння, а також ряд інших відмінностей.

Як повідомлялося, МЗС Придністров’я підготувало план дій влади невизнаної республіки у зв’язку із проголошенням незалежності Косова.

За матерiалами РІА Новости

Корреспондент


І-РЕПОРТЕР         обговорити на форумі    надрукувати   надіслати по e-mail





"На скільки аргументовані звинувачення з боку Президента стосовно політичної кризи?"(ЕКСПЕРТ-ОПИТУВАННЯ)  «Які політичні дивіденди отримав БЮТ від блокування виступу Президента?»(ЕКСПЕРТ-ОПИТУВАННЯ)




ОСТАННІ НОВИНИ:
   
  • 17:19   Віктор Небоженко:"Медведчука следует найти и желательно немедленно."
  • 17:31   Андрій Єрмолаєв: "Для Тимошенко і Ющенко тактика ні миру ні війни змінюється на тактику війни"
  • 15:40   У Донецьку 16-річний підліток задушив свою матір
  • 12:36   По Киеву движутся колонны грузовиков, чтобы заблокировать центр
  • 12:12   ЮЩЕНКО ПРИЗНАЧИВ КУЧМУ
  • 11:13   Поїзд "Чернігів-Київ" зіштовхнувся з автомобілем: 5 чоловік загинули
  • 10:46   Український МЗС вручив ноту протесту МЗС Росії
  • 10:35   ДТП біля мосту Метро: двоє людей загинули, серед поранених є громадянка Індії (фото)
  • 17:54   Загинув племінник Семенюк
  • 16:56   Провідні банки назвали найперспективнішу валюту в світі




    НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
       
  • В Киеве рухнул лифт с людьми
  • Величайшим Украинцем стал... не Степан Бандера. И это радует
  • Титарчук снял кандидатуру в пользу Пилипишина
  • Данилко не поедет на Евровидение. Его мало кто хочет там видеть
  • На Луганщине самоубийца выбрал изощренный способ «отправки» на тот свет
  • Ющенко «опустил» Тимошенко на глазах всего мира
  • Как во Львове ловили голых мужиков. Фоторепортаж с места события
  • К вопросу о независимости
  • Бондаренко: Ющенко все чаще будет напоминать Кучму
  • Жэковщина






    ввімкнути музичний супровід 
    Загрузка...


    Загрузка...

    Загрузка...

    Загрузка...

    Загрузка...

    Загрузка...
    Загрузка...
    Загрузка...

    РЕКЛАМА
    Український андерграунд

      Rambler's Top100 Rambler's Top100 
    © 2005 "Інтернет РЕПОРТЕР" передрук матерiалiв за умови посилання на http://rep-ua.com  Експорт новин у форматі RSS 2.0
    |  Редакція  |  Реклама на сайті  |  Веб-майстер  |