НОВИНИ    

НОВИНИ
РЕПОРТАЖІ ТА СТАТТІ
РОЗСЛІДУВАННЯ
ОПИТУВАННЯ
КУЛЬТУРНИЙ ПРОСТІР
АКТУАЛЬНЕ ІНТЕРВ'Ю
БЕЗ КУПЮР
У СВІТІ
ЛЮДИНА І СУСПІЛЬСТВО
ДОКУМЕНТИ ТА АНАЛIТИКА
АРХIВ
2005 » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006 » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007 » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Пользовательского поиска
»  Зачем им нужен горный туризм, промышленный альпинизм в москве.
»  Оценить монеты
»  производим профлист по низким ценам
Дмитро Видрін: "Ми завершимо «коаліціаду» як раз під закінчення каденції ВР VI скликання"
И-РЕПОРТЕР      25 жовтня, 17:56

25 жовтня Українська республіканська партія «Собор»(голова-А.Матвієнко) піддала критиці існуючу коаліційну угоду та закликала БЮТ та НУНС її доопрацювати. У зв’язку з цим «Центр досліджень політичних цінностей» звернувся до політичних експертів з питанням: «Які зміни варто внести в коаліційну угоду?» На це питання відповів Дмитро ВИДРІН (директор Європейського інституту інтеграцій та розвитку):

„В минулому році, коли підписували аналогічну угоду, я був в курсі. Цього року я не знаю про що вони домовляється і це, чесно кажучи, не моя проблема. Українська політика як була непрозорою, нетранспарентною, такою візантійською політикою вона і залишається. Тому я не знаю про що йдеться.

Знаю, що «Собор» хотів, щоб кожна партія додала якісь свої пропозиції. Але ж таких партій в самому НУНСі аж 9 і 3 партії в БЮТ. Разом – 12. Якщо ці 12 апостолів будуть додавати кожен щось своє, то ми завершимо «коаліціаду» як раз під закінчення каденції ВР VI скликання”.


І-РЕПОРТЕР